Mūsu radošā komanda ar prieku izstrādās scenāriju tieši Jūsu bērna ballītei, jo katrs bērns ir pelnījis pašu labāko un neaizmirstamāko dzimšanas dienas vai vārda dienas ballīti.

TUSI BUSI dibināts ar mērķi organizēt un vadīt kvalitatīvas, mīļas, oriģinālas bērnu ballītes. Vienmēr ņemot vērā vecāku un bērnu vēlmes, ieceres un sapņus. Organizējot un vadot bērnu ballītes Jūs vienmēr saņemsiet individuālu attieksmi, gan organizēšanas procesā, gan pašā ballītē. Tas ir iemesls, kāpēc mūsu klienti izvēlās un iesaka saviem draugiem TUSI BUSI rīkotās bērnu ballītes un ballīšu vadītājus.

Bērnu ballīšu vadītāji ir jauni, jautri un atraktīvi, talantīgas un radošas personības. Mākslas un mūzikas skolu studenti, kā arī profesionāli mūziķi un pedagogi.

Bērnu ballītes organizējam latviešu un krievu valodās. Ar lielu mīlestību un cieņu pret jubilāru un viņa vecākiem, lai jubilārs vienmēr justos īpašs savā svētku dienā un vecāki laimīgi.

Galvenokārt mēs nodarbojamies ar izbraukuma ballīšu organizēšanu un vadīšanu – Jūsu izvēlētais bērnu ballītes pasaku varonis ieradīsies Jūsu ballītes norises vietā, lai suminātu jubilāru un izklaidētu bērnus.

Piedāvājam jau gatavus bērnu ballīšu scenārijus vai izstrādājam oriģinālus tieši Jums piemērotus bērnu ballīšu scenārijus. Visi bērnu ballītes scenāriji tiek piemēroti bērnu vecumam.

Visas ballītes tiek organizētas ievērojot ballīšu programmu:

Bērnu ballītes pasaku varoņa ierašanās, jubilāra sveikšana, iepazīšanās spēles, dejas, dziesmas, rotaļprogramma, sumināšanas dziesma par godu jubilāram, bērnu ballītes beigās pasaku varonis dāvina simboliskas dāvaniņas visiem ballītes bērniem.

Jūsu izvēlei piedāvājam programmas bērnu ballītei 1h, 1h30min.,2h vai ilgāk.

Ja izvēlaties bērnu ballītes programmu uz 1h30m vai 2h – cenā tiek iekļauta seju apgleznošana vai radošā darbnīca, gliteru tetovējumi vai balonu figūriņas.

 

Sadarbības partneri

rigas-mezi
zoodarzs
komunikaciju-ag
rimi
sajutu-p
debets
pures-bekereja
tallink
mezaparks
salaspils
ropazi
imanta
playtables
marabella
turisma-ralijs
dep-white
mapuche
bonita
lauminas rezidence
bernu-info