Iespējams līdz šim lielos ziepju burbuļus Tavs mazais ir redzējis tikai cirkā vai pa televizoru, uzaicini Lielo Burbuļu meistaru un milzu burbuļu prieku varēs izmēģināt visi ballītes viesi! Varbūt pat izdosies pārspēt patreizējo ginesa rekordu!

Ja meklējat patiešām ko īpašu savai vai draugu ballītei, bērniem vai pieaugušajiem piedāvājam fantastiski skaistu.

Ziepju burbuļi jeb lielie burbuļi ir lieliska atrakcija pilnīgi visiem viesību dalībniekiem, ne tikai bērniem. Pamēģināt lielos ziepju burbuļus pašam taisīt ir daudz interesantāk, nekā tikai skatīties no malas, tāpēc mēs piedāvājam jautru atrakciju ar lielajiem ziepju burbuļiem, kuras laikā katrs pats varēs aktīvi līdzdarboties un izbaudīt lielo burbuļu radīšanas prieku.

Gan uzpūšot savu lielāko burbuli mūžā, gan ķerot burbuļus ar rokām vai iemūžinot tos skaistās bildēs.
Tusi Busi piedāvā jautru ballīti 1h garumā, kur ierodas Jūsu izvēlētais tēls ar lielajiem ziepju burbuļiem. Ballītē ir iekļautas gan rotaļas un gaviļnieka sumināšana, gan lielo ziepju burbuļu pūšana ārā.

Ballītes cena ir 75 EUR.

Tusi Busi sadarbībā ar Mārtiņa burbuļiem piedāvājam arī iegādāties burbuļu šķidrumu, rīkus kā arī iznomāt visu nepieciešamo lielo ziepju burbuļu pagatavošanai.
Cenas apskatāmas Mārtiņa burbuļu mājaslapā, šeit: http://www.martinaburbuli.lv/veikals/

Mārtiņš piedāvā arī lielisku burbuļu šovu.


Mārtiņa burbuļu šovā iekštelpās ir iespējami vairāki triki ar burbuļiem, kas nav realizējami ārā. Var iepūst burbuļos dūmus, radīt degošas putas un pats labākais - katram pašam ir iespēja nonākt burbuļa iekšpusē! Rīkojot burbuļu atrakciju telpās, tek noklāta grīda ar mitrumu uzsūcošu materiālu un pēc ziepju burbuļu šova viss tiek sakopts tā, lai grīda pēc pasākuma būtu ja ne labākā, tad vismaz tādā pat stāvoklī, kā pirms tam.

ZIEPJU BURBUĻU ŠOVA PROGRAMMU!

Programmas garums no 30.min līdz 1h!

Programmā: Lieli un mazi ziepju burbuļi, ziepju burbuļu torte, ziepju burbuļu ping pongs, triki ar ziepju burbuļiem un burvīga iespēja ievēlēties vēlēšanos atrodoties iekšā gigantiskā burbulī!!