Ballīšu tēlus Jūs varat izvēlēties gan bērnu ballītēm, gan kurjertēlam. Mums ir ļoti daudz ballīšu tēlu plašā izvēlē. Jums ir iespēja izvēlēties Jūsu ballītei un gaviļniekam vispiemērotāko un iecienītāko ballīšu tēlu.

Ballīšu tēlus Jūs varat izvēlēties gan pa vienam, gan vairākus. Ja mūsu Ballīšu tēlu sarakstā Jūs neatrodat meklēto, lūdzam sazināties ar mums!

Mūsu komanda noteikti atradīs kādu izeju vai risinājumu, lai pie Jums ierastos tieši Jūsu interesējošais ballīšu tēls.
Mūsu radošā komanda izveidos tieši Jums piemērotu pasākuma scenāriju. Atbilstošu jubilāra un viesu vecumam, interesēm un vecāku vēlmēm. Kāpēc izvēlēties tieši mūs? Mūsu ballītes ir sirsnīgas, mīļas un personiskas. Katra TUSI BUSI rīkotā bērnu ballīte ir ar īpašu "odziņu", individuālu pieskārienu, ar ko tā atšķiras no tādas pašas tematiskās ballītes, kura varbūt ir bijusi jubilāra draugiem.

Rīkojam izbraukumu ballītes - braucam pie jubilāra uz mājām, bērnu dārzu, kafejnīcu vai pļavu meža vidū, jebkurā Latvijas vietā.

Piedāvājam bērnu ballītes: 1h, 1.5h, vai 2h, ja nepieciešams arī ilgāk.
Ja izvēlaties garāku par 1h, bērnu ballītes programmu, tad pēc Jūsu izvēles, cenā ir iekļauta seju apgleznošana vai radošā darbnīca.