bumbinbade

Bumbu istaba Saulkrastos

Jautrība 38 000 bumbās, 100 m2 plašās telpās, 50 metru attālumā no jūras krasta. Bumbiņbādē pieejams viss, kas nepieciešams skaļiem bērnu smiekliem, smaidīgiem vecākiem un lieliskai svētku dienai saulainākajā Latvijas novadā - Saulkrastos! Svinību telpās ir īstas bumbas īstā baseinā un visas ērtības, kas ļaus vienkārši sagatavoties un priecīgā gaisotnē izbaudīt svinības.  

Ballīšu telpas

Bumbu baseins ir piemērots no 3 līdz 13 gadu gadus veciem bērniem - tas ir 85 cm dziļš un aprīkots ar mīkstām malām un strūriem, lai ballītes viesi vienmēr būtu drošībā. Bumbiņbādē ir ne tikai lielā svinību telpa ar bumbu baseinu, bet arī divas papildu istabas: viena pašiem mazākajiem vai tiem, kas aktivitātes jau paspējuši izbaudīt un grib mierīgāku prieku, un otra vecākiem ērtām sarunām un atpūtai. Telpās pieejamas arī dažādas ērtības: virtuves zona un māmiņu stūrītis, bezmaksas dzeramais ūdens, tēja un kafija, kā iespēja vasaras sezonā sauli baudīt āra terasē.

Svinību izmaksas

Bumbu baseina prieki no pirmdienas līdz ceturtdienai laika posmā no 9.30 - 17.00 trīs stundu svinībām maksās 110 eiro, bet vakarā - 130 eiro. Piektdienās izmaksas dalās trīs daļās - no rīta tās ir 110 eiro, no 14.00 līdz 17.00 - 130 eiro, bet vakarā - 200 eiro. Savukārt brīvdienās trīs stundas Bumbiņbādē izmaksās 200 eiro. Telpu īres maksā iekļautas visas ērtības - bezmaksas autostāvvieta, māmiņu stūrīts, spēles un rotaļlietas, kā arī citi labumi.

Kontakti jautājumiem un rezervācijām

Autostāvvietas ir bez maksas; nav nekādu ierobežojumu līdzi paņemtajiem ēdieniem un bezalkoholiskajiem dzērieniem; jā, bumbu baseins patiešām kādreiz bijis īsts baseins; var klausīties savu mūziku arī no pieslēgta telefona... Ja ir vēl kādi jautājumi, uz tiem atbildes iespējams gūt mājaslapā vai telefona sarunā! 

Sīkāka informācija: Mājas lapā
Atrašanās vieta: Jūras prospekts 60, Zvejniekciems, Saulkrasti
Tālr. jautājumiem: +371 20 400 222