talink3

Ballīšu vieta - Bērnu ballīte uz īsta kuģa

Pārsteidziet savu bērnu, krustbērnu vai mazbērnu jubilejā ar neparastu ballīšu vietu – aiciniet mazā gaviļnieka draugus uz aizraujošāko dzimšanas dienas ballīti, uz kuģa Isabelle! Jautrā noskaņojumā no plkst. 12:00 līdz 15:00, kamēr kuģis atrodas Rīgas pasažieru ostā, mazais jubilārs kopā ar draugiem spēlēs rotaļas, dejos, dziedās, zīmēs un izbaudīs šos svētkus pozitīvu emociju virpulī. Mazo gaviļnieku un viņa ciemiņus sagaida ne tikai jautrība un līksms noskaņojums, bet arī kuģa šefpavāra gatavota dzimšanas dienas torte un īpaša dāvana no Tallink! Šī būs lieliska ballītes vieta, kur norisināties svinībām. Jo vairāk bērnu, jo foršāka ballīte!

Vairāk informācijas
jugla

Ballīšu vieta - Svinību telpas Juglas ezera krastā, Strazdes muižas ēkā

Ļoti jauka ballītes vieta ir telpās, kas atrodas Juglā, Braila ielā 5, Strazdumuižas neredzīgo ciematā. Blakus Juglas ezers, Strazdumuižas parks. Svinību telpa bērniem ar krāsainu interjeru. Galds, krēsli, sēžammaisi, mūzikas centrs, u.c.aprīkojums. Liela, stiklota veranda, jaunas, izremontētas labierīcību telpas, kas pielāgotas arī cilvēkiem ratiņkrēslā. Šajā ballītes vietā vecākiem ir iespēja nesteidzīgi dzert kafiju stiklotā verandā, kamēr bērni darbojas atpūtas istabā vai arī spēlējas parkā tur pat aiz loga. Šīs ballīšu vietas kopējā telpu ietilpība: bērnu istabā līdz 15 bērni, bet verandā līdz 10 vecāki (lai gan, ja ciešāk sēž, tad var arī nedaudz vairāk). Samaksa par telpām ir 40 Eiro stundā, kas ir kā ziedojums Latvijas Neredzīgo biedrībai. No naudiņas tiks apmaksāts dežuranta darbs un saimnieciskie izdevumi, bet atlikusī summa krāsies kādam nozīmīgam darbam, kas uzlabos cilvēku ar redzes invaliditāti dzīves kvalitāti.

Vairāk informācijas
mazulis-ru

Ballīšu vieta - Mazulītis Rū

Lieliska ballīšu vieta ir skaistajās un mājīgajās telpās Mārupē, Zeltrītu ielā 26. Šajā ballīšu vietā piedāvā nosvinēt Jūsu bērna jubileju vai vārda dienu jaukā un bērniem draudzīgā atmosfērā.

Šajā ballīšu vietā ir divas mājīgas telpas. Vienā no tām ir liels rotaļlaukums ar bumbām un slīdkalniņu.

Telpu īre : 25 EUR stundā (minimāli divas stundas). Īrējot vairāk kā piecas stundas, ir iespējamas atlaides.

Vairāk informācijas
kids

Ballīšu vieta - Kids Spils

Lieliska ballītes vieta ir Kids Spils, kas atrodas Salaspilī, Skolas ielā 5/1. Šajā ballīšu vietā piedāvā jautri, interesanti un ar vērienu nosvinēt Jūsu bērna dzimšanas dienu.

Ballīšu vietā Kids Spils ir pieejama skaista, mūsdienīga telpa, kur pietiks vietas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Lielais svētku galds un stilīgi izrotāta bērnu istaba, kur pieejamas visdažādākās spēles.

Vairāk informācijas
laumina

Laumiņas Rezidence

Pie mums jutīsies labi gan maziņi, gan lieli – bērnu ballītes virpulī vienmēr atradīsim vietu kafijas galdiņam vecākiem, krustmātēm, omēm un citiem mīļajiem ciemiņiem. Piedāvājam ballīšu vietas Bākūžu ielā, Juglā un Apūzes ielā, Pleskodālē.

Vairāk informācijas
laumina

SuperDuper

Iespēja noorganizēt neaizmirstamu ballīti SuperDuper telpās. Piedāvājam plašas telpas ar dažāda veida izklaidēm bērniem, ērtu atpūtas stūrīti vecākiem. Ir pieejams labiekārtots āra laukumiņš, lai siltā laikā ballētos arī ārā.

Vairāk informācijas
logo-tip-top

Bērnu klubs "Tip-Top"

Lieliska ballīšu vieta ir Bērnu klubs "Tip-Top", kas atrodas Rīgā, Raunas ielā 44. Šajā ballīšu vietā Jūs varat nosvinēt savus svētkus plašā un mājīgā telpā. Bērnu spēļu zona ar zonu vecākiem ir pietiekoši plašas, kopā 110 kv.m. Telpas ir mājīgas un omulīgas, kā radītas bērnu ballītēm.

Vairāk informācijas
LAPSA1

Lapsas telpa

Lieliska ballīšu vieta ir Lapsas telpa. Šajā ballīšu vietā Tusi Busi piedāvā uzrīkot disenīti ar iecienītāko mūziku un gaismām, un kārtīgi izdejoties. Pievienot vēl varam eksperimentus un challenge party jeb izaicinājumus. Ballīšu vieta Lapsas telpa ir mājīgas telpas (40m2) Rīgas klusajā centrā, Antonijas ielā 4

Vairāk informācijas